IV. běh 2015: Hra o trůny

IV. běh 2015: Hra o trůny

Vítejte v Sedmi královstvích Západozemí. Fantastické říši udatných hrdinů a mocných králů. Naučte se bojovat, kouzlit, a poznejte magické postavy, které vám mohou pomoci získat zpět vládu nad železným trůnem a zajistit tak konečně mír v celém království.

Minulý rok: "Ingress: Svět kolem vás není jak se zdá" »

Náš tým vedoucích:

Michal “Baly” Vítovec
Hlavní vedoucí

Michal “Baly” Vítovec

Michal “Baly” Vítovec je českobudějovický rodák, mladoch ročník 82. Tábornickou éru započal na hokejových sportovních soustředěních v osmi letech. Od té doby se účastní táborů postupně jako dítě, vedoucí až po hlavního vedoucího tábora. Miluje všechny sporty - proto se mu nevyhnula ani funkce sporťáka. Obživu mu zajišťují práce projektanta, promotéra a fotografa. Rád se toulá lesem se svým ričounem Garpem a hledá zábavu kde se dá.

Linda
Zástupce hl. vedoucího

Linda

Je revoluční ročník a má vystudované HR a management cestovního ruchu. S táborovou činností má bohaté zkušenosti po absolvování deseti skautských táborů jako dítě a dále jako vedoucí s klukama na Řadově. Letos jede 8 rokem. Vyžaduje pečlivost, stručnost a efektivnost. Její velkou láskou je voříšková Milka, vůně dezinfekce a zpěv v autě.

Mates

Mates

Původem z Českých Budějovic ročník 89, vystudoval VŠE, má vystudováno University of Amsterdam, účetnictví a kontroling. S tábořením začal jako skaut v 6 letech a záliba mu zůstala až do dnes. Jako vedoucí se současnou partou jezdí od roku 2008. Krom toulání se přírodou s kamarády ve volném čase pracuje pro neziskovou organizaci EYP CZ, která se zabývá rozvojem komunikačních dovedností středoškoláků v posledních ročnících.

Coufy

Coufy

Coufal, řečený Coufy, Jářek, Sláveček - Je mu 32let, je z Českých Budějovic a vystudoval MŠ,ZŠ,SŠ. Na letní tábory jezdil jako dítě a následně pokračoval jako vedoucí i sporťák. Aktuálně je společně s Lindou, Zuzkou, Matesem a Ondrou pravá ruka hlavního vedoucího Balyho. Má rád sport všeho druhu, čundrování v přírodě, hraní na kytaru, psy a práci s nimi. Tábory na Bílé Skále jsou pro něj velkým koníčkem, na které nedá dopustit.

Ondra

Ondra

Říká se mu Ondra. Narodil se roku 1980. Na tábory jezdil od svých šesti let, a protože došel k názoru, že není lépe stráveného času, než s kamarády venku při hraní her, pokračuje v účasti na letních táborech jako vedoucí a to již po několik let. Studoval na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích a ukončil studium na katedře Výchovy ke zdraví. Má rád lezení po skalách, jógu, běh a sporty vůbec. Aktivně nehraje na žádný hudební nástroj, je-li však příležitost a podmínky, zahraje na cokoliv. Nesnáší houby. Všechny houby. I žampiony jsou houby.

Hafy

Hafy

Jmenuje se Honza, ale každý, kdo ho zná, mu neřekne jinak než Hafy. Hafy je přátelský, hravý a týmový mládenec, který dokáže každému pomoci. Až dostuduje gymnázium, chtěl by se vydat cestou architekta, což by mu umožnila VŠ ČVUT v Praze. Mezi jeho největší koníčky patří americký fotbal, kreslení a občas si rád vyčistí hlavu nějakou tou PC hrou.

Karky

Karky

Jmenuji se Lukáš Karbulka. Jsem znám také pod přezdívkou Karkulka nebo Karky. Narodil jsem se v Českých Budějovicích roku 1996, studuji na Střední průmyslové škole stavební se zaměřením na vodohospodářské stavby, letos studuji ve 4. ročníku. Na tábory jsem začal jezdit v 6 letech a pokračuji dodnes. S touto partou to táhnu již 11 let. O volném čase rád sportuji, čtu si, vyprávím, píšu a ze všeho nejraději mám zábavu s přáteli.

Štefy

Štefy

Jmenuje se Martin, ale nikdo mu neřekne jinak než Štefi. Je mu 20 let a pochází z Českých Budejovic. Studuje ekonomku na západočeské univerzitě a hraje basketbal. Jeho základní pravidla jsou „času dost“ a hlavně musí bejt pohoda. Jako vedoucí byl poprvé minulý rok a bylo to super, tak proč by to tenhle rok nemělo být ještě lepší?

Johy

Johy

Je jí 23 let a žije v Českých Budějovicích. Právě dodělala bakalářské studium a s nadšením pokračuje na magisterském studiu Speciální pedagogiky. S táborem začínala už jako malá, ještě na DT Nový Řadov kde se od dítěte přes praktikanta stala vedoucí. Miluje sporty, zábavu, výlety a už si žádné prázdniny neumí představit bez 14 dnů strávených na táboře.

Ája

Ája

Ája je jediný člen týmu, který je z Plzně. V létě jí bude 20 a po prázdninách jí čeká nástup na VŠ. S touhle partou jezdila na tábory už od roku 2004 a zalíbilo se jí to natolik, že jezdí až dodnes. Má ráda kreativní vyžití, věnuje se hudbě, herectví a zpěvu a jednou by ráda prorazila do Hollywoodu :) Do té doby má ale v plánu pokračovat ve studiu jazyků a chvíli pobýt ve Švédsku mezi Vikingy, k čemuž jí pomáhá každoroční příprava v divočině na Bílé Skále :)

Kevin

Kevin

Jmenuje se Denis Daněk, ale ostaní mu říkají Kevin. Je mu 15 let narodil se v březnu. Studuje na Českém Reálném gymnáziu 1. rokem. Na tábor jezdí od 8. let. Jeho první tábor se konal roku 2007. Má rád všechny druhy sportu. Je velice hravý a rád pracuje v týmu.

Dominik

Dominik

Narodil se v Českých Budějovicích, ale žije v obci Hosín. Je mu 21 let a po absolvování gymnázia v Č. Budějovicích studuje architekturu v Praze. Na tábory začal jezdit už v 6-ti letech a s touto skupinou vedoucích začal pravidelně jezdit na Nový Řadov od roku 2006. Poslední 3 roky už jezdí jako vedoucí. Mezi záliby patří sport, turistika, kreslení.

Tomáš Kačírek

Tomáš Kačírek

Je mu 18 let. Je z Trocnova a studuje na gymnáziu v Trhových Svinech, do kterých přes léto dojíždí na motorce, kde mu zbývá poslední rok do maturity. S touto partou jezdí na tábor 6 let, z toho jednou jako praktikant. Rád poslouchá hudbu a věnuje se jí. Ve svém volném čase hraje na svou baskytaru a jezdí na koncerty.

Filip "Fíla" Daněk

Filip "Fíla" Daněk

Filip Daněk. Pochází z Českých Budějovic. Je mu 20 let, vystudoval gymnázium a nyní studuje na vysoké škole v Praze. Jeho zálibou jsou dětské tábory, na které jezdí už od brzkého dětství. S touto skupinou vedoucích jezdil 6 let jako dítě, poté jel dvakrát jako praktikant a jednou jako oddílový vedoucí. Rád sportuje a hraje hry.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor